Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowali go w domu na oczach partnerki i dzieci. Zmarł dwa dni później

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2019 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Może wzięli pod uwagę to, że jeden miał skonczone studia na AR w Lublinie, a drugi studiował (Politechnika Lubelska).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok? Kpina, nie wyrok! To są te dobre zmiany w sądownictwie i zaostrzenie kar wg PISu? Tak? No to za.ebiście :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsza zmiana, gdzie jest Ziobro i jego prokuratorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4lata!? Kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sędzia dostał w łapę jak to w Krasnymstawie tam wszystko idzie załatwić. To jest śmiech na sali za zabójstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Reforma sądownictwa nie jest potrzebna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C h u j nie kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile??? :p coś mi się wydaje że na taką promocje będą się tu zjeżdżać bandyci z calej Polski... śmiechu warte wyroki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kara? Co to za sąd? Dla morderców tych powinno być 25 lat w ciężkich kamieniłomach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam już siły komentować "wyczynów" nadzwyczajnej kasty. Współczuję rodzinie zamordowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jest mieć klamkę w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak będzie stłuczka 2 samochodów, sfrustrowany kierowca zmasakruje komuś ryja i gość umrze to również będzie mógł liczyć na podobny wyrok. Bo będzie działał pod wpływem wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oby to nie ten sam sędzia co zwolnił P. Kowalczyka, zastępcę prezydenta Lublina z aresztu? Serio pytam. Bo nazwisko jakoś dziwnie mi znajome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem zachęta do samosadow, sprawiedliwości osiedlowo-ludowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dziwić się, że jak ktoś kogoś np. potraci to ucieka z miejsca zdarzenia. Tu za zwykle ochlapanie gość nie żyje, a co by było gdyby gdyby potrącił, przejechał komuś dziecko? Z miejsca uniewinnienie! Ps. Na poczet kary sąd zaliczył okres tymczasowego aresztowania więc jest duża  szansa, że za rok jeden z tych byczkow będzie brykal po wolności.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w Zamościu jest Sąd Okręgowy, a w Chełmie nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni opuść ZK dopiero po wpłaceniu całości kwoty na rzecz dzieci poszkodowanego. Jak nie mają to niech robią w ZK za minimalną krajową  i dopiero jak  uzbiera się cała kwota niech opuszczają więzienie. Ps. Całość zarobionych przez nich pieniędzy w więzieniu na rzecz dzieci ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo nie lubię jak ktoś z innych kierowców na mnie trąbi.  Jak ktoś następnym razem na mnie zatrabi to zatrzymam samochód i dam mu w pape. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał jak wariat i dostał za swoje. Co by było gdyby potrącił jakąś staruszke albo dziecko? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ta cizia co została ochlapana będzie wiernie przez 5 lat czekała na swojego Pana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...